Bezoekers adres


Staffing Management Services

Heemraadssingel 149
3022CD Rotterdam

Telefoon: +31 (0)10 76 00 900
Email: info@staffingms.com

Neem contact op


Vragen en problemen

Als u vragen heeft kunt u contact opnemen met onze afdeling support. De afdeling support is er om opdrachtgever, interim professionals en leveranciers te ondersteunen bij het gehele inhuurproces van aanvraag t/m facturatie. Uw vraag of probleem wordt in ons ticketsysteem geregistreerd en opgelost. Indien uw vraag of probleem niet adequaat is afgehandeld, kunt u gebruik maken van onze klachtenprocedure.

Correspondentie adres


Postbus 61216
3002 HE Rotterdam

BTW: NL 8196.48.279.B01
Bank: NL17 INGB 0705412911
KvK:  24438716

Contact gegevens

Algemeen:
Telefoon: +31 (0)10 76 00 900
Email: info@staffingms.com

Support:
Telefoon: +31 (0)10 76 00 940
Email: support@staffingms.com
WhatsApp: 0615097348

Finance:
Telefoon: +31 (0)10 76 00 935
Email: administratie@staffingms.com

Indienen van een klacht:
T.a.v. Kwaliteitsmanager
Email: klacht@staffingms.com

Inhuurdesk Portaal:

Bent u leverancier of ZZP-er en wilt u zich registeren?
Eén portaal voor alle openstaande aanvragen van opdrachtgevers van Staffing MS. Registreer eenmalig en reageer direct op de openstaande aanvragen. Heeft u zich al geregistreerd op één van onze Inhuurdesken? U kunt dan direct inloggen.

Algemeen    
http://www.staffingdesk.nl +31 (0) 10 7600 900
     
Overheid    
Inhuurdesk Omgevingsdienst Midden-Holland   http://www.inhuurdeskodmh.nl
Inhuurdesk Omgevingsdienst West-Holland  http://www.inhuurdeskodwh.nl
Inhuurdesk Bodegraven-Reeuwijk http://www.inhuurdeskbodegraven-reeuwijk.nl
Inhuurdesk Alphen aan den Rijn http://www.inhuurdeskalphen.nl
Inhuurdesk Groene Hart http://www.inhuurdeskgroenehart.nl
Inhuurdesk Zuidplas http://www.inhuurdeskzuidplas.nl
Inhuurdesk Woerden http://www.inhuurdeskwoerden.nl
Marktplaatsdesk http://www.marktplaatsdesk.nl
Inhuurdesk Stadswerk072 http://inhuurdeskstadswerk072.nl
Inhuurdesk RUD NHN http://www.inhuurdeskrudnhn.nl
Inhuurdesk Haarlemmerliede http://www.inhuurdeskhaarlemmerliede.nl
Inhuurdesk Omgevingsdienst Haaglanden http://www.inhuurdeskodh.nl
     
Zorg & ziekenhuizen    
Inhuurdesk Intrakoop http://www.intrakoopinhuurdesk.nl
Inhuurdesk 's Heeren Loo http://www.inhuurdesksheerenloo.nl
Inhuurdesk UMC Utrecht http://www.inhuurdeskumcutrecht.nl
Inhuurdesk Radboudumc http://www.inhuurdeskradboudumc.nl/a>
Inhuurdesk Pro Persona http://inhuurdeskpropersona.nl
Inhuurdesk CIZ http://www.cizinhuurdesk.nl//
Inhuurdesk Medisch Spectrum Twente
http://inhuurdeskmst.nl
Inhuurdesk Horizon http://inhuurdeskhorizon.nl/
     
Banking en Insurance    
Inhuurdesk equensWorldline http://inhuurdesk.equens.co
Inhuurdesk AON http://inhuurdesk.aon.nl/
     
Gebouw en Industriemarkt    
Inhuurdesk Dynniq http://inhuurdeskdynniq.com
     
Woning, Corporatie en Vastgoedmarkt    
Inhuurdesk MVGM http://www.inhuurdeskmvgm.nl/
     
Overig    
Inhuurdesk Swinkels Family Brewers https://inhuurdeskswinkelsfamilybrewers.nl/
Pilotklanten Sourcing Inhuurdesk http://sourcinginhuurdesk.nl
Inhuurdesk Aeves http://www.aevesinhuurdesk.com
Inhuurdesk Avans http://www.flexbureau-avans.nl/